Oliebe Kappers

Producent van Oliebe:

Alexander Pietschmann
info@Oliebe.de
www.oliebe.com

Importeur Oliebe producten in Nederland en België
ook voor het volgen van Workshops:

Haarzuiver Marike Cazemier
06-55780740
info@haarzuiver.nl
www.haarzuiver.nl

Amber Hair
Herenplaats 61
3011 LP Rotterdam
+316 34 29 79 21
info@amber-hair.com
www.amber-hair.com

Arties Haarmode
Aart Aarden
Papestraat 1a
2513 AV Den Haag
0681407196
info@artieshaarmode.nl

Bianca’s Knip-art
Bianca Weurman
De Finne 8
9089 CA Wytgaard
058-2122147
06-51527681
biancasknipart@chello.nl

Centrum Haar Natuur
Mariska Hiele
Oosterscheldestraat 19
4335 PA Middelburg
06-12029296
mariska@haarnatuur.nl
www.haarnatuur.nl

Christine Janssen Plug
Weimarstraat 42 a
2562 GZ Den Haag
0622838022
caplug@gmail.com

C&C Hair en Beauty
Nieuwstraat 48
7411 LM Deventer
0570 – 615 959
info@cenchairenbeauty.nl

Cindy’s haarwinkel
Cindy de Zwaan
Baanstraat 5A
1941CE Beverwijk
Kopzorg@ziggo.nl

Corry Dorresteijn
Alleen op Maandag
E. Ludenstraat 1a
Huizen
0642243473
cdorresteijn@kpnmail.nl

De Groene Kapper
Joseph Koleh
Meeuwenlaan 74 C
1021 JK Amsterdam (ingang Dirk v/d Broek,
blauwe zone: 2,5 uur gratis parkeren 0644690121
joseph-koleh@hotmail.com
www.degroenekapper.nl

Faces Kappers
Clausplein 2
5611 XP Eindhoven
040 246 37 37
info@faceskappers.nl
www.faceskappers.nl

Fair4Hair
Danielle Monsels-Koningstein
Delistraat 14
3072 ZK Rotterdam
010-2606602
dkoningstein@hotmail.com

Frishaar
Sylvia Hovingh
Eemskanaal zz
539723 AR Groningen
0592-340996
sylviafrishaar@hotmail.com

Geknipt van hier tot Ginder
Yvonne de Raaij
Spekstchateweg 4
8111PP Heeten
yvonnederaaij@gmail.com

Gente-Hair, Beauty & Fashion
Ilda Wevers
Dorpsstraat 35-37
2912 CA Nieuwerkerk a/d IJssel
0180 31 43 01
info@gente.nl
www.gente.nl

Ginger Haar
Maaike Ehren
Willem van Noortstraat 178
3514GJ Utrecht
0306368786
info@gingerhaar.nl
www.gingerhaar.nl

Haar Alternatief Natuurkapsalon
Rose Schot
Meliasweg 3
4695 GS Sint Maartensdijk
06-12562640
wilrose_2@hotmail.com
www. haar-alternatief.nl

Haar door Saskia
Saskia Vogels
Oostende 18
5702 NP Helmond
0492524859
info@haardoorsaskia.nl

Haar en kleurspecialist
Bianca Vlegels
De Witstraat 36
2011 DV Haarlem
06-29244996
biancavlegels@gmail.com

Haarstyliste Jolanda
Jolanda van Es
Weerdslag 25
7206 BS Zutphen
Jolanda778@hotmail.com

Haarstudio Marijke
Marijke Schaap
Pianoweg 110 A
1312 JJ Almere
036-5365936
haarstudiomarijke@hotmail.nl
www.haarstudiomarijke.nl

Haarvriendelijk
Annie Kok
Marius Spronklaan 51 (in het pand van Drogisterij Emiel)
4205 CG Gorinchem
0625338154
info@haarvriendelijk.nl
www.haarvriendelijk.nl

Haarzuiver
Marike Cazemier
Piet Heinstraat 51
2518 CB Den Haag
0703607202
info@haarzuiver.nl
www.haarzuiver.nl

Huis van Groen
Weimarstraat 42 a
2562 GZ Den Haag
06-11320445
nabu@live.nl
www.huisvangroen.nl

Iris Haar Natuur
Iris Blokland
Meerlaan 19
4103XZ CULEMBORG
06 12223832
irishaarnatuur@gmail.com
www.irishaarnatuur.nl

Kapsalon Haarnatuurlijk
Digna de Visser
Keizerstraat 6
4461 AN Goes
0113-252889
digna@kapsalonhaarnatuurlijk.nl
www.kapsalonhaarnatuurlijk.nl

Hanavo Haarverzorging
Linda Stam
Wipmolen 11
1823 GA Alkmaar
072-5151884
06-27376444
info@hanavo.nl
www.hanavo.nl

Knippertje
Wendy Hoffer
Ijmertstraat 44
1611 BD Bovenkarspel
06-47874980
knippertje@hotmail.nl

Knip & Care
Carla Walstra
Uw kapster aan huis
Regio Tilburg en omstreken
06-30396694
knipencare@outlook.com
www.knipencare.nl

Montie en de Avondkapper
Monty Middelkoop
Gouvernestraat 271
3014 PM Rotterdam
010-4362630
mont@wanadoo.nl

Murray’s Fair Hair
Natuurlijke haarverzorging
Michelle Murray
Weimarstraat 42 a
2562 GZ Den Haag
michelle@murraysfairhair.nl
www.murraysfairhair.nl

Nature hair Body & Health
Astrid Crijns
Beukenhoven 23
6225 GR Maastricht
043-3626099
info@naturehairbodyandhealth.nl
www.naturehairbodyandhealth.nl

Piekfijn
Sulia Maes
Onnemaheerd 36
9736 AN Groningen
050- 5422467
srmmaes@home.nl

Puur Couleur
Janke de Boer
Woudweg 7
9257 RM Noardburgum
06-10997170
www.puurcouleur.nl

Stijl Haarkreatie
Angela Smits
Heilige Geeststraat 15
6041 GB Roermond
J.Smits90@kpnplanet.nl
www.stijlhaarkreatie.nl

Tin Tin kappers
Dian Van Zutven
Stationstraat 13
5281 GA Boxtel
0411 684085
info@tintinkappers.nl

Van Hot naar Haar
Jos Holland
Muntweg 12
3632 TJ Nijmegen
Tel:06-23064718
josholland@hetnet.nl
www.vanhotnaarhaar.nl

Wereldkleur
Astrid van Look
Courtine 5
4207 GA Gorinchem
Tel:06-53909606
info@wereldkleur.nl
www.wereldkleur.nl

 

Voor België

Alterra
Els van Kerkhove
Eertberglei 34
2820 Rijmenam
003215512595
rits.dirk@telenet.be

Biokapper Lillith
Karolien d’hondt
Leopoldtstraat 15
2920 Kalmthout
0032497209173
karoliendh@hotmail.com

Coiffure Nature
Sabine Faingnaert
stuivenberg 18
9570 St. Maria-Lierde
003255427567
sabine.faingnaert@hetgroenelilare.be

Coiffure au Naturel
Katia Fuhrman
Rue Marie Anne Libert 14
B-4960 Malmedy
0032496124174
katia.fuhrmann@gmail.com www.katiafuhrmann.be

De Haartuin
Ilse van Meerbeeck
Akkerstraat 8
2350 Vosselaar
003214 61 83 35
dehaartuin@gmail.com
www.dehaartuin.be

De Loft
Leen Verstraete
Oude Vestingstraat 36
8630 Veurne
0032496 11 09 81
leen.en.stijn@telenet.be

De Natuurkapper
Tinne Fontyn
Minderbroedersrui 45
2000 Antwerpen
00323 294 73 86
tinnefontyn@gmail.com

De Natuurkapper
Hanna Balke
Minderbroedersrui 45
2000 Antwerpen
0032485080423
hannabalke@gmail.com

Esther van Uytven
Oude Molenweg 10
3665 As
003289259370
esthervanuytven@gmail.com

Exito
Conny Fobelets
Molenstraat 13
3110 Rotselaar
0032475389400
conny.fobelets@telenet.be

Haaratelier Attisch
Isabelle Monteney
Marktstraat 39
8620 Nieuwpoort
003258 23 99 25
haaratelier.attisch@hotmail.be

Haarfijn
Martine van Clapdurp
Rinkhout 189
9240 Zele
003252451870
info@haarfijn.be

Haarkunst
Anita Vijle
Pijpelarestraat 6
1741 Wambeek
003224667983
anita.vijle@skynet.be

Hairart
Irina Geeraert
Veurnestraat 137
8970 Poperinge
003257300176
Hair-art@skynet.be

Hairport Antwerpen
Souzan Talebi
Amsterdamstraat 20
2000 Antwerpen
0032032260731
info@hairport.be
kapper.optios.net/hairport-antwerpen

HAIRQ
Katrien de Saedelare
Doncklaan 127
9290 Berlare
003193675621
katrien@hairq.be

Het Kruidenbos Health and Beauty
Marie-Therese van der Heiden
Bleken 50
2990 Wuustwezel
0032478469312
marietherese.vanderheiden@telenet.be

Hoofdzaak Nana
Johanna Dassonville
Rijselstraat 50
8954 Ieper
0032473420985
johanna.dassonville@telenet.be

Kapsalon Kurkuma
Helge Perck
Heuvelstraat 125
2530 Boechout
0032486887656
helgeperck@gmail.com

Maison Couleur
Charlotte Bossens
Schoolbergenstraat 153
3010 Kessel-Lo
0032495108681
charlottebossens@hotmail.com

Naturel
Ilona Cami
Visvijverstraat 18
2520 Emblem
0032473840300
naturel.ilona@telenet.be

Natuuria
Ria Claeys
Kerkstraat 44
3010 Kesssel-lo
003216257430
riaclaeys55@gmail.com

Natuurkapper Lillith
Karolien D’Hondt
Leopoldstraat 15
2920 Kalmthout
karoliendh@hotmail.com

Zensation
Rita Meus
St. Katharinaplein 24
3500 Hasselt
0032474831682
zensationshasselt@gmail.com